header ads

Type Here to Get Search Results !

Biz Kimiz?

 Biz Kimiz?

 İnternet ortamı dahil Türkiye'de hiçbir kurs, kuruluş, psikologlar ve kişisel gelişim-ilişki koçları bu konular hakkında hiç kaliteli bir destek vermiyorlar. Bunu fark etmemle birlikte insanlara bu bilgileri ulaştırmak için doğru insan olabileceğimi düşündüm. Uzun zamandır bu konularla hem okuduğum kitaplar, yabancı makaleler, yaptığım derin araştırmalar ve uygulayarak elde ettiğim deneyimler sonucunda, insanların ve toplumun sosyal psikolojisini derinlemesine anladığımı düşünüyorum. 

Elbette ki ben de bir insanım, yazarken, öğrenirken hatalar yapmış olabilirim. Şunu da belirtmem gerekir ki birçok makalelerimiz yabancı kaynaklardan alınıp dilimize tercüme edilip, uygun bir şekilde düzenlenip, eklemeler çıkartmalar yapılarak karşınıza çıkartılıyor. 


 Edindiğim tüm bu bilgi ve deneyimlerimi sevgili arkadaşım ile birlikte derleyip toparlayarak sizlere 'ücretsiz' bir şekilde sunmaya gayret ediyoruz. 

 İçeriğimiz çok zengin; Sosyal becerileri geliştirmek adına nasıl iletişim kurulacağını, daha çekici bir insan olabilmeyi, doğru beden dilini, mizah-espri anlayışını, İlişkileri geliştirmek adına sosyal statüyü, sosyal etkinliklerde nasıl davranılması gerektiğini, arkadaşlık ilişkilerini, flört-sevgili ve randevuya çıkmadan tutun da, Zihinsel refah adına sosyal fobi, anksiyete, utangaçlık, öz-değer, içedönüklük-dışadönüklük, yalnızlık, özgüven ve motivasyon gibi bütün konuları sizin için geliştirmek ve iyileştirmek için 'DOĞRU', 'UYGULANABİLİR', 'SONUÇ ODAKLI' ve tüm bunları da sizlerin erişebilmesi için tamamıyla 'ÜCRETSİZ' bir şekilde sizlere sunuyoruz!